Україна УПЛ чемпионат Украины Заря Україна
/ rbc.ua

"Зоря" з голами у фінальні хвилини дотиснула "Металіст" в матчі УПЛ

Видовищною перемогою луганської "Зорі" завершилася зустріч 11-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги проти харківського "Металіста".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Україна, Прем'єр-ліга, 11-й тур "Зоря" – "Металіст" – 3:2 Голи: Чурко, 72, Мишньов, 89, Шахов, 90+3 – Підлепенець, 58, Панасенко, 74 Із перших хвилин луганці взяли м'яч під свій контроль.

За такої ситуації довго чекати на небезпеку не довелося. Уже на 5-й хвилині Чурко підстеріг відскок, але з правого краю штрафного майданчика поцілив у голкіпера.