Україна місто Львів спорт УПЛ чемпионат Украины Україна місто Львів
/ rbc.ua

УПЛ: "Інгулець" домашньою перемогою відправив "Львів" на дно дивізіону

Мінімальною перемогою петровського "Інгульця" завершився матч 14-го туру чемпіонату України проти "Львова". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Україна, Прем'єр-ліга, 14-й тур "Інгулець" – "Львів" – 1:0 Гол: Марусич, 45 Вилучення: Грисьо, 84 (Л, друга жовта картка) Важке поле в Петровому повпливало на сценарій зустрічі аутсайдерів першості.

Стартові хвилини суперники витратили на звикання до непростих умов. Зрештою, першими сприйняли реалії господарі – Сітало пробив над поперечиною з лінії штрафного, а Ковальов завдав пострілу поруч зі стійкою з дистанції. "Містяни" натомість організували перший удар у напрямку воріт "Інгульця" на 25-й хвилині.

Це Вовкун зумів пробити, але його кволий випад став легкою здобиччю для кіпера петровців Паламарчука. Згодом господарі відповіли дальній пострілом Запорожця – надто неточно.