Україна Сенегал Голландія спорт чм-2022 Чемпіонат світу Україна Сенегал Голландія
/ rbc.ua

ЧС-2022: Нідерланди дотиснули збірну Сенегалу в рівному матчі групи A

Непростою перемогою збірної Нідерландів завершилася зустріч стартового туру групового етапу чемпіонату світу проти національної команди Сенегалу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Чемпіонат світу-2022, група A, 1-й тур Сенегал – Нідерланди – 0:2 Голи: Гакпо, 84, Классен, 90+9 У перші хвилини жодна з команд не відсиджувалася в обороні.

На цьому відрізку першого тайму сенегальці та нідерландця обмінювалися напівнагодами. Щоразу їхнім атакам чогось бракувало – вчасної передачі, акцентованого удару, банальної витонченості.