Австралия Україна Тунис Франція Іран Австралія Чемпіонат світу Австралия Україна Тунис Франція Іран Австралія
/ rbc.ua

ЧС-2022: Австралія втримала перемогу над Тунісом у групі D

Збірна Австралії обіграла команду Тунісу у другому турі групового етапу чемпіонату світу-2022. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат матчу. Чемпіонат світу-2022, група D, 2-й тур Туніс – Австралія – 0:1 Початок матчу видався досить нудним, а в деяких моментах - дуже грубим.

Проте вже на 23 хвилині австралієць Мітчелл Дюк вивів свою команду вперед після точного удару головою у дальній від воротаря кут.

Після забитого м'яча збірна Тунісу активізувалася та створила кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. На 41-й хвилині після пасу у центр штрафного майданчика півзахисник збірної Тунісу Мохамед Дрегер небезпечно пробив по воротах, але цю спробу заблокував захисник.