Україна УПЛ чемпионат Украины Україна
/ rbc.ua

УПЛ: "Олександрія" на останніх хвилинах втратила перемогу над "Рухом"

Бойовою нічиєю завершився матч "Олександрії" проти львівського "Руха" в 15-му турі чемпіонату України. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Україна, Прем'єр-ліга, 15-й тур "Олександрія" – "Рух" – 1:1 Голи: Мірошніченко, 80 – Карабін, 88 (пенальті) Вилучення: Климчук, 58 (Р, друга жовта картка) Першими небезпечний момент створили гості.

Климчук на 5-й хвилині завдав удару з меж штрафного майданчика, але кіпер "жовто-чорних" Горох перевів м'яч на кутовий. Згодом львів'яни зіграли ще гостріше – простріл із лівого флангу збирався замикати Альваренга, але Цуріков в останній момент вибив м'яч подалі.

Проте, розвиток ці епізоди не отримали. Більше того, поступово гра скотилася до жорсткої боротьби в центрі поля. Часом – навіть жорстоку, що призвело до низки вимушених замін ще до перерви та півдесятка жовтих карток на обидві команди.