місто Токіо Україна Telegram золото общество місто Токіо Україна
/ bykvu.com

Україна потрапила до двадцятки за кількістю медалей Олімпійських ігор

Національний олімпійський комітет.“В Токіо завершилися змагання Ігор XXXII Олімпіади, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня.

Україна завоювала місце у двадцятці серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород. Наші 153 спортсмени, які вийшли на старт, вибороли 19 олімпійських медалей”, – йдеться в повідомленні.Так, українські спортсмени здобули в Токіо 1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових нагород.У загальному заліку Україна посіла 44 місце, і 16-е місце за кількісним показником.Загальний рейтинг формується в залежності від золотих медалей.

При рівній кількості “золота”, вище буде той, у кого більше “срібла”, і так далі. В цьому рейтингу Україна на 44 місці з одним “золотом”.