Украина місто Токіо Україна золото самит Украина місто Токіо Україна
/ novostiua.news

Україна виграла 16-у медаль Паралімпіади-2020: "срібло" здобула плавчиня Денисенко

Україна здобула 16-у медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. "Срібло" у запливі 100 метрів на спині здобула українка Катерина Денисенко (клас - S8). Денисенко підходила до Паралімпіади-2020 у статусі паралімпійської чемпіонки Ріо-де-Жанейро.

Ось тільки золоту медаль тих Ігор вона здобула, виступаючи на дистанції 100 метрів батерфляєм, повідомляє  з посиланням на .

Виступи у Токіо Денисенко розпочала на дистанції 100 метрів на спині. І одразу ж у фіналі, де мала змагатися із шістьмома іншими суперницями. Читайте також:  За часом у кваліфікації до Паралімпіади Денисенко поступалася трьом плавчиням - представниці ПКР Вікторії Іщіуловій, новозеландку Тупоу Неюфі та американці Джессіці Лонг.