Украина місто Токіо Україна Украина місто Токіо Україна
/ novostiua.news

Плавець Трусов виборов "срібло" для України 18-у медаль Паралімпійських Ігор у Токіо

Україна здобула 18-у медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. 21-річний плавець Андрій Трусов виграв "срібло" на дистанції 200 метрів комплексним плаванням (клас - S7). Для Трусова Паралімпіада у Токіо стала дебютною.

Попри це, він підходив до неї у статусі чемпіона світу, щоправда на іншій дистанції - 50 метрів вільним стилем, повідомляє  з посиланням на . Читайте також:  У кваліфікації Трусов мав третій час, поступившись лише ізраїльтянину Марку Маляру та аргентинцеві Інакі Базілоффу.

Попри це, шанс зачепитися за медаль у українського плавця був. Трусов розпочав виступ у фіналі третім, але за підсумками 150 метрів дистанції йшов першим.