Україна місто Львів УПЛ чемпионат Украины Металлист Україна місто Львів
/ rbc.ua

"Шахтар" із хет-триком Сікана розтрощив "Металіст" і став одноосібним лідером УПЛ

Розгромною перемогою для донецького "Шахтаря" завершилася поїздка в Львів на матч 6-го туру Прем'єр-ліги проти харківського "Металіста".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Україна, Прем'єр-ліга, 5-й тур "Металіст" – "Шахтар" – 1:6 Голи: Чідомере, 88 – Сікан, 18, 30, 39, Зубков, 36, Траоре, 73, Джурасек, 90+1 Нереалізований пенальті: Мудрик, 81 (Ш) Натиск "гірників" дав свої плоди на 18-й хвилині.

Мудрик подав кутовий на ближню стійку, де Сікан головою підсік м'яч у ближний кут. Відпускати суперника донеччани після цього не збиралися та до перерви забили ще тричі.