Україна місто Львів спорт УПЛ чемпионат Украины Україна місто Львів
/ rbc.ua

УПЛ: "Металіст 1925" завершив бойовою нічиєю матч проти "Львова"

Результативною нічиєю завершився матч 7-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги між харківським "Металістом 1925" і "Львовом". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Україна, Прем'єр-ліга, 7-й тур "Металіст 1925" – "Львів" – 2:2 Голи: Мартинюк, 5 (пенальті), Русин, 22 – Бугай, 8, Безуглий, 66 (автогол) Вилучення: Мартинюк, 88 (М, друга жовта картка) Після затримки початку матчу внаслідок повітряної тривоги команди довго не запрягали.

Уже на 5-й хвилині Мартинюк розвів м'яч і голкіпер "Львова" по різних кутах, виконуючи пенальті. Та галичани відповіли миттєво – Шишка прострілив уздовж воріт харків'ян, а Бугай замкнув дальню стійку.

Такий бурхливий старт прогнозовано призвів до затишшя на полі. Першим оговтався "Металіст 1925". У середині першого тайму харків'яни знову вийшли вперед.