Україна УПЛ чемпионат Украины Днепр-1 Україна
/ rbc.ua

"Дніпро-1" вперше в сезоні УПЛ втратив очки після нічиєї з "Інгульцем"

Бойовим миром завершився матч 8-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги між СК "Дніпро-1" та петровським "Інгульцем". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Україна, Прем'єр-ліга, 8-й тур "Дніпро-1" – "Інгулець" – 2:2 Голи: Адамюк, 45+1, Піхальонок, 68 – Смоляков, 55, 65 Із перших хвилин дніпровці взяли м'яч під свій контроль.

Проте, до справді небезпечних моментів біля воріт "Інгульця" справа в першій половині тайму не дійшло. А на 23-й хвилині матч на півтори години перервала повітряна тривога.

Після вимушеної паузи першим нагадав про себе "Дніпро-1", коли Піхальонок наважився на дальній постріл (над воротами). Петровці відповіли випадом Нагієва, який увірвався до карної зони, але не переграв Юрчука в ближньому бою.