Украина місто Токіо Facebook Telegram самит Украина місто Токіо
/ bykvu.com

Рекорд Європи: українські параатлети знову зі шквалом нагород у Токіо

#Букви.Так, дзюдоїст Олександр Назаренко став бронзовим призером Паралімпіади у ваговій категорії до 90 кг (клас – В2). Це другі Ігри для спортсмена.

На Паралімпіаді у Ріо український дзюдоїст здобув “срібло”.ReutersЦе 37-а медаль на Паралімпійських іграх у Токіо.21-річний плавець Андрій Трусов виграв “срібло”.

Трусов (клас – S7) змагався на третій для себе дистанції Паралімпіади-2020 – 400 метрів вільним стилем. Перед цим він виграв “срібло” 200 метрів (комплексне плавання), а також фінішував сьомим на 100-метрівці брасом, повідомляє “Суспільне”.40-річна пауерліфтерка Наталія Олійник здобула срібну нагороду у ваговій категорії до 79 кг.