Украина місто Токіо золото Здоровье и красота Украина місто Токіо
/ novostiua.news

98 нагород України: підсумковий медальний залік XVI Паралімпійських ігор у Токіо

У неділю, 5 вересня, в Токіо фінішували XVI Паралімпійські ігри в Токіо, на яких 4403 спортсмени зі 161 країни протягом 12 днів розігрували 539 комплектів нагород у 22 видах спорту. Як «Факти», команда України (138 атлетів) на змаганнях в 15 видах спорту у столиці Японії завоювала 98 медалей (24 золотих, 47 срібних та 27 бронзових), фінішувавши в загальнокомандному заліку на шостій позиції за кількістю «золота» та на п'ятому місці за загальною кількістю завойованих нагород, інформує . Читайте також:  Серед наших співвітчизників найбільший «урожай» медалей зібрали плавці Максим Крипак (5 золотих, 1 срібна та 1 бронзова), Андрій Трусов (2 золоті, 3 срібні та 1 бронзова) та Єлизавета Мерешко (2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова).