Украина місто Токіо Україна спорт самит Украина місто Токіо Україна
/ novostiua.news

Україна виборола четверту медаль на Олімпіаді в Токіо

Михайло Романчук приніс Україні четверту медаль / фото: НОК України Український плавець Михайло Романчук виборов бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо, яка стала для нашої збірної четвертою нагородою на Олімпіаді. Як  у Національному олімпійському комітеті України, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу Михайло Романчук виборов медаль на дистанції 800 метрів вільним стилем.

У фіналі він показав час 7.42,33, інформує . Інший українець - Сергій Фролов - у фіналі став шостим із результатом 7.45,11. Очільник НОК Сергій Бубка привітав Михайла Романчука, тренерський штаб та керівництво Федерації плавання України з медальним здобутком, й побажав спортивної удачі в наступних змаганнях на дистанції 1500 м. Читайте також:  Сам Романчук у