Украина місто Київ Туреччина спорт Telegram общество Украина місто Київ Туреччина
/ bykvu.com

«Динамо» гідно програло «Баварії»: фото

#Букви.У вівторок, 23 листопада, на НСК “Олімпійський” у Києві відбувся матч київського “Динамо” з мюнхенською “Баварією”.Фото: #БуквиПерший гол “Динамо” пропустило на 14 хвилині від нападника Роберта Левандовскі.

Ще за 28 хвилин — другий. Забив Кінгслі Коман.На 70-й хвилині за “Динамо” забив Денис Гармаш.Крім того, кияни мали ще 2-3 моменти, які можна було б конвертувати в голи.

Німецька команда також мала моменти, але не такі гострі, як у “Динамо”.Фото: #Букви (Знято на Pentax K3 Mark III, об’єктив HD-Pentax-D FA 1:4 70-210mm ED SDM VR)Фото: #Букви (Знято на Pentax K3 Mark III, об’єктив HD-Pentax-D FA 1:4 70-210mm ED SDM VR)Київ, НСК “Олімпійський”.Арбітр — Халіл Мелер (Туреччина)Голи: Гармаш, 70 – Левандовскі, 14, Коман, 42.Склади.