США Украина Мексика Канада Гана Німеччина Аргентина Камерун Франція Данія Катар Марокко Уругвай Сенегал Голландія Польща Іран Японія Австралія Бразилія Англія Бельгія Іспанія Швейцарія Сербія Хорватія Саудівська Аравія люди спорт Здоровье и красота США Украина Мексика Канада Гана Німеччина Аргентина Камерун Франція Данія Катар Марокко Уругвай Сенегал Голландія Польща Іран Японія Австралія Бразилія Англія Бельгія Іспанія Швейцарія Сербія Хорватія Саудівська Аравія
/ real-vin.com

Аргентина виграла у Нідерландів і вийшла до 1/2 фіналу ЧС-2022 | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей

ЧС-2022. Матч №581/4 финала. Нідерланди — Аргентина — 2:2, дод. час — 0:0, по пен. — 3:4Завершився фантастичний за драматургією матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Нідерландів та Аргентини.

Основний та додатковий час завершився внічию – 2:2. У серії пенальті сильнішою була команда Аргентини — 4:3.На 35-й хвилині Ліонель Мессі прорвався центром, хибним рухом пішов від суперника і віддав пас у штрафний на Науеля Моліну, який технічно відправив м’яч зовнішньою стороною стопи в лівий нижній кут.

На 71-й хвилині захисник «помаранчевих» Дензел Думфріс порушив правила у своєму штрафному майданчику на Маркосі Акуньє. Пенальті впевнено реалізував Ліонель Мессі — голкіпер залишився в центрі, а форвард на середній висоті пробив під праву штангу.На 83-й хвилині Ваут Вегорст, який вийшов на заміну, відіграв один м’яч.