Україна Кіпр футбол спорт Україна Кіпр
/ bykvu.com

Збірна України розтрощила Кіпр в останньому матчі перед Євро-2020 (відео)

Sport.ua.Авторами голів на ОСК “Металіст” стали Андрій Ярмоленко (37-ма хвилина з пенальті, 65), Олександр Зінченко (45+2, з пенальті) та Роман Яремчук (59).Кіпріоти догравали матч у меншості – на 36-й хвилині червону картку отримав захисник Андреас Панайоту за фол “останньої надії” проти Олександра Зубкова.Товариський матч.Україна – Кіпр – 4:0Голи: Ярмоленко (37, пенальті, 65), Зінченко (45+2, пенальті), Яремчук (59)Червона картка: Панайоту (36, фол останньої надії)Україна: П’ятов, Соболь, Матвієнко (Караваєв, 61), Кривцов, Забарний, Зінченко, Макаренко (Степаненко, 46), Маліновський (Судаков, 67), Зубков (Марлос, 46), Яремчук (Бесєдін, 67), Ярмоленко (Шапаренко, 70).Кіпр: Панаї, Янну, Сотеріу, Каро, Авраам (Кусулос, 46), Кіріаку (Захаріу,.