України Володимир Зеленський США Украина Україна Іран Facebook футбол спорт президент України Володимир Зеленський США Украина Україна Іран
/ vchaspik.ua

Збірна України перемогла Шотландію та вийшла у фінал плей-офф ЧС-2022

Збірна України з футболу здобула перемогу над національною командою Шотландії у півфінальному матчі стиків за право виходу у фінальну частину чемпіонату світу з футболу 2022 року.

Зустріч відбулася 1 червня на стадіоні "Хемпден Парк" у Глазго та завершилася перемогою української збірної з рахунком 3:1, повідомляє Час Пік.

У першому таймі на 33-й хвилині капітан збірної України Андрій Ярмоленко забив м'яч у ворота суперників після чудової передачі Руслана Малиновського.