Україна Марокко Бельгія спорт чм-2022 Чемпіонат світу Україна Марокко Бельгія
/ rbc.ua

Збірна Марокко сенсаційно здолала Бельгію та вийшла в лідери групи F на ЧС-2022

Поразкою збірної Бельгії від національної команди Марокко завершився матч другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 у Катарі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Чемпіонат світу-2022, група F, 2-й тур Бельгія – Марокко – 0:2 Голи: Сабірі, 73, Абухлаль, 90+2 "Червоні дияволи" активніше провели стартовий відрізок двобою.

У перші хвилини вони постійно намагалися нагнітати ситуацію біля воріт марокканців. Проте, оборона магрибців діяла злагоджено, а коли не встигала (удар Батшуаї), то виручав Буну. "Атлаські леви" осміліли перед перервою.