Україна Аргентина Австралія чм-2022 Чемпіонат світу Україна Аргентина Австралія
/ rbc.ua

Збірна Аргентини здолала Австралію на шляху в чвертьфінал Мундіалю в Катарі: відео

Аргентинська збірна втримала переможний рахунок у протистоянні з національною командою Австралії в рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Чемпіонат світу-2022, 1/8 фіналу Аргентина – Австралія – 2:1 Голи: Мессі, 35, Альварес, 57 – Фернандес, 77 (автогол) "Альбіселесте" відкрили рахунок у першому таймі.

Отаменді та Макаллістер розіграли комбінацію на правому фланзі атаки та відшукали передачею Мессі. Той без зайвих роздумів пробив низом у дальній кут – 1:0.