Украина спорт Украина
/ real-vin.com

У НХЛ два лідери зазнали перших поразок у сезоні

У своєму 13 матчі в поточному чемпіонаті НХЛ діючий володар Кубку Стенлі Вегас Голден Найтс зазнав першої поразки в основний час (була ще одна поразка в овертаймі, але за них дають одне очко).

Лідери цієї першості не змогли нічого вдіяти на виїзді із Анахаймом. Причому гості після двох періодів впевнено вели із рахунком 2:0, утім у третьому періоді «качки» просто знищили суперника, закинувши у їх ворота чотири «сухих» шайби.

Зазначимо, що у Східній конференції Бостон Брюїнз теж в перший раз програв у цьому сезоні в основний час в своїй останній грі — за день до Вегаса. «Ведмеді» також втратили перевагу, що мали під час гри, і програли Детройту з рахунком 3:5.