США Украина Мексика Аргентина Катар Сенегал Голландія Польща Іран Англія Саудівська Аравія люди спорт Здоровье и красота США Украина Мексика Аргентина Катар Сенегал Голландія Польща Іран Англія Саудівська Аравія
/ real-vin.com

Саудівська Аравія виграла у Аргентини на старті ЧС-22 | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей

ЧС-2022. Матч №5Группа С. Аргентина — Саудівська Аравія — 1:2На чемпіонаті світу з футболу в Катарі перша гучна сенсація. Збірна Аргентини на стадіоні «Лусаїл Айконік» програла Саудівській Аравії.Аргентина домінувала в першому таймі і забила чотири голи, проте зараховано було лише одне з них – решта скасували через офсайд.

Єдиний гол аргентинців записав на свій рахунок Ліонель Мессі, який реалізував пенальті.Другий тайм розпочався із двох швидких голів Саудівської Аравії.

На 48-й хвилині забив Салех Аль-Шехрі, на 53-й хвилині Салем Аль-Давсарі в оточені чотирьох суперників вдало змістився і круто пробив.Аргентина намагалася повернутися у гру, проте вразити ворота суперника більше не вдалося.