Україна Іспанія Барселона Реал Україна Іспанія Барселона
/ rbc.ua

"Реал" із Луніним у воротах переграв "Барселону" в Ель Класіко

Тріумфом мадридського "Реала" над "Барселоною" завершився найпринциповіший матч іспанської першості. Українець Андрій Лунін провів усі 90 хвилин за Королівський клуб.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Іспанія, Ла Ліга, 9-й тур "Реал" – "Барселона" – 3:1 Голи: Бензема, 12, Вальверде, 35, Родріго, 90+1 (пенальті) – Торрес, 83 Мадридці шокували гостей голом на 12-й хвилині.

Вінісіус утік флангом і після вривання в штрафний майданчик пробив повз тер Штегена, той відбив перед собою, а Бензема першим опинився на добиванні та відправив м'яч у сітку.