Португалия Україна Аргентина Франція Катар Марокко Португалія Бразилія Англія футбол Португалия Україна Аргентина Франція Катар Марокко Португалія Бразилія Англія
/ rbc.ua

Марокко вибило Португалію і стало першою збірною з Африки у півфіналах ЧС

Збірна Марокко у чвертьфіналі Чемпіонату світу-2022 сенсаційно обіграла Португалію. І стала першою африканською збірною, якій колись вдавалося пробитися до півфінальної стадії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат матчу. Чемпіонат світу-2022, 1/4 фіналу Марокко – Португалія – 1:0 Голи : Ен-Несері, 42.

Марокканці по ходу гри віддали м'яч супернику (всього 34% володіння у першому таймі) і щільно захищалися середнім блоком. Португальці ж прагнули пробити оборону за допомогою рухомого півзахисту, але ефект від усіх дій команди Сантуша був невеликий.