Украина Україна баскетбол Telegram Украина Україна
/ rbc.ua

"Будівельник" здобув розгромну перемогу над "Левскі" в Балканській лізі

Упевненою перемогою для київського "Будівельника" завершився візит у гості до софійського "Левскі" в рамках Балканської ліги (БІБЛ).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. БІБЛ, груповий етап, 7-й тур "Левскі" – "Будівельник" – 67:95 (21:29, 16:25, 13:19, 17:22) Із перших хвилин "гладіатори" окреслили наміри перемогти на виїзді.

Розпочавши зі стартового ривка (8:0), кияни не дали можливості господарям паркету оговтатися. І хоч за підсумками першої чверті гандикап "Будівельника" склав 8 пунктів, але на піку вітчизняний гранд вів із +13.