Україна Аргентина Польща чм-2022 Чемпіонат світу Україна Аргентина Польща
/ rbc.ua

Аргентина впевнено обіграла збірну Польщі та разом із нею вийшла в 1/8 фіналу Мундіалю

Тріумфом збірної Аргентини над національною командою Польщі завершився матч третього туру групового етапу чемпіонату світу-2022 у Катарі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Чемпіонат світу-2022, група C, 3-й тур Польща – Аргентина – 0:2 Голи: Макаллістер, 46, Альварес, 68 Нереалізований пенальті: Мессі, 39 (А) "Альбіселесте" ледь не зі стартовим свистком побігли вперед.

Набіги аргентинців у стартові хвилини розбивалися об редути "Кадри". Лише на 10-й хвилині фавориту вдалося завдати першого удару – Мессі ліворуч прорвався до штрафного, але його постріл у ближній кут відбив Щенсни.