Україна УПЛ чемпионат Украины Заря Україна
/ rbc.ua

"Зоря" розписала бойову нічию з "Кривбасом" в УПЛ

Не виявили сильнішого в рамках 5-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги луганська "Зоря" та криворізький "Кривбас". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Україна, Прем'єр-ліга, 5-й тур "Зоря" – "Кривбас" – 2:2 Голи: Кирюханцев, 17, 28 – Хобленко, 10 (пенальті), Волошин, 66 Найнасиченішим на події періодом стали перші півгодини двобою.

Номінальні гості несподівано повели в рахунку на 10-й хвилині, коли Хобленко переграв Мацапури з пенальті після фолу проти Татаркова.

Луганці зрівняли рахунок за якихось сім хвилин. Данченко та Булеца розіграли комбінацію на правому фланзі з прострілом у район воротарського майданчика, де Кирюханцев у падінні переправив м'яч у сітку воріт Сарнавського.