Україна місто Львів спорт УПЛ чемпионат Украины Україна місто Львів
/ rbc.ua

УПЛ: "Львів" у меншості вирвав перемогу над "Минаєм"

Мінімальною перемогою "Львова" завершився перенесений матч 1-го туру Прем'єр-ліги проти закарпатського "Миная". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Україна, Прем'єр-ліга, 1-й тур (перенесений матч) "Минай" – "Львів" – 0:1 Гол: Васильєв, 90+2 Вилучення: Шишка, 40 (Л, друга жовта картка) Стартували команди жваво, хоча й до небезпечних ситуацій у перші 15 хвилин справа не доходила.

Сяка-така напруга біля воріт обох команд виникала хіба що при стандартах, але воротарі "Миная" та "Львова" діяли впевнено в цих епізодах.

Справді цікавий момент виник аж на 26-й хвилині. Це нападник "містян" Бугай вирвався на побачення з Пеньковим, але не зміг переграти кіпера закарпатців у ближньому бою.