Украина технологии золото Здоровье и красота Украина
/ novostiua.news

Українець Михайло Романчук став чотириразовим чемпіоном Європи

24-річний українець Михайло Романчук завоював золоту медаль у плаванні на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що проходить у Будапешті. Нашому співвітчизнику не виявилося рівних на дистанції 1500 метрів вільним стилем — причому Михайло показав найкращий час як у кваліфікації (14:52.07 сек.), так і в фіналі (14:39.89 сек.).

Причому у вирішальному запливі українець випередив італійця Грегоріо Палтріньєрі, який фінішував другим, більш ніж на три секунди, а його співвітчизника Доменіко Асеренцу, що став третім, — на 14,5 секунди, інформує  з посиланням на . «Я дуже задоволений цим результатом, особливо тому, що два роки не плавав на 1500 метрів.