США Украина місто Токіо Україна Голландія золото США Украина місто Токіо Україна Голландія
/ novostiua.news

У 10-й день Паралімпіади Україна здобула чотири золота і закріпилась у п?ятірці лідерів

Літні Паралімпійські ігри-2020 року, що проходять в столиці Японії Токіо, вийшли на фінішну пряму.

За десять днів змагань українські спортсмени-паралімпійці завоювали 94 медалі – 24 золотих, 44 срібних і 26 бронзових. Як "Апостроф" з посиланням на , у медальному заліку Україна посідає 5-те місце, випереджаючи на два "золота" Нідерланди і на три - Бразилію, інформує . У таблиці медалей лідирує команда Китаю.

Спортсмени з Піднебесної завоювали 85 золотих, 53 срібних і 46 бронзових медалей. Другими йдуть спортсмени Великої Британії - 37 золотих, 34 срібних і 40 бронзових нагород. Читайте також:  Першу трійку замикають паралімпійці США - 34 золотих, 34 срібних і 24 бронзових нагороди.