Україна місто Львів УПЛ чемпионат Украины Днепр-1 Україна місто Львів
/ rbc.ua

"Дніпро-1" розгромив "Львів" на виїзді та залишився серед лідерів Прем'єр-ліги

Розгромною перемогою завершився для СК "Дніпро-1" візит у гості до "Львова" в рамках 5-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Україна, Прем'єр-ліга, 5-й тур "Львів" – СК "Дніпро-1" – 0:3 Голи: Довбик, 39, Гуцуляк, 45, 79 Вилучення: Грисьо, 73 (Л, пряма червона картка) Активніше матч розпочали господарі.

На 10-й хвилині Нич перевірив пильність кіпера пострілом із гострого кута – Валеф впіймав м'яч у руки. А згодом Муравський наважився пробити з відскоку, та бразильський кіпер перевів м'яч на кутовий.

Натомість "спортклубівці" додали в активності перед перервою. Спершу Бланко змістився до центру та пробив над дев'яткою. А на 39-й хвилині аргентинець вивіреною передачею відшукав у карній зоні Довбика, який точно пробив із лівого краю штрафного майданчика.