Україна баскетбол спорт Ліга чемпіонів Україна
/ rbc.ua

"Будівельник" поступився "Бамбергу" в овертаймі та вилетів із баскетбольної Ліги чемпіонів

Прикрою поразкою столичного "Будівельника" завершився матч другого раунду кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів 2022/23 проти німецького "Бамберга".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Ліга чемпіонів ФІБА, кваліфікація, 2-й раунд "Бамберг" – "Будівельник" – 97:94 ОТ (19:18, 15:23, 23:19, 25:22, 15:12) У першій чверті першим "влився" в гру німецький клуб.

Баварці розпочали з 6:0 та впродовж усієї 10-хвилинки трималися попереду киян. Під кінцівку стартового відрізку "гладіатори" підібралися впритул до суперника та пішли на першу коротку перерву з мінімальним відставанням (18:19).