Сегодня в новостях
Об этом же в других СМИ
США Украина Мексика Канада Гана Німеччина Аргентина Камерун Франція Данія Катар Марокко Уругвай Сенегал Голландія Польща Іран Японія Австралія Бразилія Англія Бельгія Іспанія Швейцарія Сербія Хорватія Саудівська Аравія люди спорт Здоровье и красота США Украина Мексика Канада Гана Німеччина Аргентина Камерун Франція Данія Катар Марокко Уругвай Сенегал Голландія Польща Іран Японія Австралія Бразилія Англія Бельгія Іспанія Швейцарія Сербія Хорватія Саудівська Аравія
/ real-vin.com

Аргентина перемогла Австралію за допомогою гола Мессі | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей

ЧС-2022. Матч №501/8 финала. Аргентина — Австралія — 2:1Відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, у якому на стадіоні «Ахмед бін Алі» в Ер-Райяні грали збірні Аргентини та Австралії.Аргентина впевнено контролювала гру з перших хвилин, завдяки чому змогла відкрити рахунок.

Сталося це на 35-й хвилині зустрічі, коли відзначився нападник Ліонель Мессі після передачі захисника Ніколаса Отаменді. Це вже третій гол Лео на ЧС і він увійшов до групи з шести кращих снайперів (один з яких — Валенсія з Еквадору вже вибув з чемпіонату).На 57-й хвилині після грубої помилки голкіпера австралійців Метью Райана Хуліан Альварес зміцнив перевагу своєї команди.На 77-й хвилині нападник збірної Австралії Крейг Гудвін наважився на дальній удар по воротах суперника, і м’яч після рикошету від хавбека аргентинців Енцо Фернандеса залетів у ворота Еміліано Мартінеса.

В останні хвилини матчу Австралія зрівняти рахунок не змогла, хоча і створила два гольових моменти. Збірна Нідерландів стала першим чвертьфіналістом чемпіонату світу у Катарі.

Читать на real-vin.com
real-vin.com
ЗСУ знищили великий підрозділ бойовиків ПВК «Вагнера» | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей real-vin.com / 1 год назад
У Німеччині виготовлять для України системи ППО Skynex | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей real-vin.com / 1 год назад
Окупанти атакували південь України «Шахедами» | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей real-vin.com / 1 год назад